تبلیغات در تلگرام
تبلیغات در اینستاگرام
تبلیغات در فیسبوک
تبلیغات در گوگل پلاس
تبلیغات در توئیتر

فرهنگ سازمانی فراسان

فرهنگ سازمانی فراسان

] ف‍رصت شناسی - راستی – اشتیاق – س‍رسختی - احترام – ن‍وآوری [

در فراسان ما از نقشه‌ راهی پیروی می‌کنیم که گویای وظایف ما در انجام امور است. ما از ف.رصت‌ها و منابع موجود بیشترین بهره را گرفته و همواره در راستای افزایش این بهره وری کوشش می‌کنیم. ما ر.استی، امانت داری و مسئولیت پذیری را سرلوحه‌ی کار خود قرار داده‌ایم. ما نسبت به آنچه انجام می‌دهیم ا.شتیاق داریم و این اشتیاق نیرویی است که همواره ما را به سمت یادگیری و پیشرفت هدایت می‌کند. بنیان کار ما بر اساس پشتکار و س.رسختی پایه ریزی شده است. ما برای تک تک ایده‌ها و نظرات همکاران و مشتریانمان، ارزش و ا.حترام قائلیم و تلاش داریم تا با ن.وآوری و خلاقیت، در صنعت خود پیشتازی کنیم. ما در شرکت فراسان با کد رمز شده ف.ر.ا.س.ا.ن ایجاد تاثیر می کنیم و این راهنمای ما در کار و زندگی است.
ما چون اینجا کار می کنیم فراسانی نشده ایم؛ اینجا هستیم چون ذاتاً فراسانی هستیم!
 

فرهنگ سازمانی

فرصت شناسی

فرصت همان چیزی است که ما همیشه در جست‌وجوی آنیم. ما پیوسته تلاش داریم که از همه‌ی منابع و فرصت‌ها، جهت فراهم آوردن بهترین خدمات و بیشترین بهره و بازدهی برای مشتریانمان استفاده کنیم.
ما از مزایای همه‌ی فرصت‌ها استفاده می‌کنیم. ممکن است این فرصت، بهره‌گیری از بهترین کارشناسان موجود در صنعت باشد و یا آموختن از عملکردهای گذشته. ما به اشتباه اعتقادی نداریم، بلکه به فرصت‌های یادگیری باور داریم. ما از فرصت رقابت نیز بهره برده و با تحلیل عوامل پیروزی و شکست رقبا، دانش لازم جهت ادامه‌ی حرکت در مسیر درست را برای خود فراهم می‌کنیم.

راستی

صداقت و راستی چیزی است که به هویت ما ارزش می‌بخشد و جزء جدا ناشدنی از تمامی فعالیت‌ها و همکاری‌های ما به حساب می‌آید. ما خود را متعهد به داشتن صداقت می‌دانیم و همواره در ایجاد فضای اعتماد در روابط خود با همکاران و مشتریانمان می‌کوشیم. صداقت و راستی شیوه‌ای است که ما در زندگی و کسب و کار خود به آن پایبندیم.
زمانی که هدف، ساختن ارتباطات مستحکم و پایدار باشد، این کار باید از طریق ایجاد اعتماد و درک متقابل صورت پذیرد. ما به قول‌ها و تعهدات خود پایبند بوده و در انجام وظایف و برآورده کردن بازدهی شایسته و مورد انتظار مشتریان و سازمانمان، مسئولیت پذیریم.

اشتیاق

اشتیاق اصلی ترین نیرویی است که تیم ما را هدایت می‌کند. تیم متنوع متخصصان ما در یک چیز مشترک هستند و آن این است که همه‌ی ما از اشتیاق و کنجکاوی سیری ناپذیری برخورداریم.
ما در قلب و ذهن خود متعهد هستیم زیرا نسبت به آنچه انجام می‌دهیم اشتیاق داریم. این اشتیاق به ما انگیزه می‌دهد و ما را رو به جلو هدایت می‌کند. ما همیشه مشتاقیم که کارها را با استفاده از بهترین روش‌ها به انجام برسانیم که نتیجه‌ی آن ارائه‌ی محصولات و خدمات بهتر برای مشتریانمان می‌باشد.

­­­­­سرسختی

سرسختی و جدیت در انجام کارها، عاملی است که ما را به جلو سوق داده و به تلاش بیشتر وا می‌دارد. در فراسان ما برای بهره‌وری ارزش زیادی قائلیم. ما اهداف را تدوین کرده و معین می‌کنیم که چگونه پیشرفت کار را سنجیده و به نتیجه‌ی مطلوب نائل شویم. ما پروژه‌ها را با دید فوریت و تمرکز بر پیشبرد سریع انجام می‌دهیم.
ایجاد تعادل بین برنامه ریزی و نوآوری، و فوریت توأم با استقامت، از اهمیت بالایی برخوردار است. چابکی، انعطاف پذیری و توجه و تمرکز پیوسته به روش‌های جدیدی که کارها را بهتر، سریعتر، نیرومندتر و با کارایی بیشتری انجام دهد؛ عواملی هستند که موجبات ممتازی و پیشتازی ما را در محصولات و خدماتی که ارائه می‌کنیم، فراهم می‌آورد.

احترام

ما برای ایده‌ها و نظرات مشتریانمان، احترام و ارزش زیادی قائل بوده و بازخوردهایشان را جدی می‌گیریم، زیرا همان گونه که ما در کار خود متخصص هستیم، مشتریان ما نیز در حرفه‌ی خود متخصص هستند. ما بازخوردهای مشتریان را با تیم‌مان به اشتراک گذاشته و با این کار اطمینان حاصل می‌کنیم که بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود ارائه می‌دهیم.
احترام گذاشتن به همه اعم از مدیران مافوق، همکاران، مشتریان، رقبا و فرد فرد جامعه، یکی از اصلی‌ترین اجزاء و عناصر فرهنگ سازمانی ما به شمار می‌رود. ما ایمان داریم که احترام گذاشتن به دیگران، ناخودآگاه، حس احترام متقابل را نیز بر می انگیزد و این، رمز صمیمیت حاکم بر فضای درونی و بیرونی در فراسان است. ما به تبعیت از ضوابط و قواعد سازمانی، اصول مشتری مداری و تلاش در حفظ و استحکام آن، باور و استلزام داریم و آن را در جهت تکریم اخلاق، حفظ احترام سازمانی و حفظ حقوق خود و مشتریان دنبال می کنیم.

نوآوری

تیم ما پیوسته به دنبال یافتن راهکارهای خلاقانه جهت ارتقاء فرآیندها می‌باشد. ما تفکر نوآورانه را مورد تشویق قرار داده و برای همه‌ی نظراتی از افراد تیم که در راستای تامین منافع مشتریان و سازمان فراسان است، فارغ از مقام و منصب، ارزش قائل هستیم. برای ما در فراسان، صِرف انجام کار، اهمیت ندارد، بلکه ایجاد بهترین روش برای انجام کار همیشه مد نظر است و از این بینش به طور پیوسته برای ارائه‌ی خدمات و محصولات بهتر و باکیفیت‌تر استفاده می‌کنیم.
ما از مهارت‌ها و خلاقیت خود جهت ارائه‌ی خدمات نوآورانه و مبتکرانه به مشتریانمان استفاده می‌کنیم و بدینوسیله مشتریان، سطح جدیدی از رشد و موفقیت را تجربه خواهند کرد. ما میزان رشد مشتریان را به عنوان معیاری برای موفقیت خود در نظر می‌گیریم.

شما هم اگر فراسانی هستید با ما خواهید بود!

پیک خوش آواز فراسان،محدودیت جغرافیایی نمی شناسد و دوستان فراسان‍‍ی را فرا می خواند!